7 december 2022

Juraini Radio |Omroep Juraini

Het geluid van Juraini

Contact de studio

Juraini Radio |Omroep Juraini is 24 uurs non stop internetradio sinds 2020 | Check hieronder de verschillende manieren om contact op te nemen met Juraini Radio |Omroep Juraini in samenwerking met de Echte Vriendenbureau.

*Radiocoach/begeleider: Jaap van Sandijk (Radiopartner bij Radio Gemiva), Pierre Papa (Per ingang van 2023 bij Juraini Radio)

*Hoofd Techniek: Edwin Verbeek (Radiopartner)

*Radio adviseur: Pierre Papa (Per ingang van 2023 bij Juraini Radio)

*Oprichter: Juraini Ferary

*Eigenaar: Jolanda Dekker

*Hoofd Beveiliger: Rene Baggerman

*Station manager: Jolanda Dekker

*Fanclublid: Anouk van de Ven

*Sponsor: Dirk Jan Buter

*Algemeen: studio@jurainiradiofm.nl

*Nieuwstip: redaktie@jurainiradiofm.nl

*Communicatie: Anouk van der Ven – communicatie@jurainiradiofm.nl

*Hoofd Beveiliger: René Baggerman – rene@jurainiradiofm.nl

*Media Redactiemedewerkster: Mariska Snel – mariska@jurainiradiofm.nl

*Sponsor: Dirk Jan Buter – dirk.jan@jurainiradiofm.nl

Delft/Nootdorp

*Contactpersoon van Juraini:
Judith Kingkaew – judith.kingkaew@ipsedebruggen.nl

*Post:
Postbus 15, 2630 AA Nootdorp

*Studio:
De Doelen 11, 2631 KJ Nootdorp

*Redaktie:
06-81 25 47 05

Ons toko in Delft

*Contactpersoon van Juraini:
Kenneth – kenneth04111964@gmail.com

*Toko:
Brabantse Turfmarkt, 2611 CM Delft

*WhatsApp:
06-81 25 47 05

Zoeterwoude

*Contactpersoon van Juraini:
Jaap van Sandijk – jaap@w5media.nl

*Studio:
Zonnegaarde 38, 2381 LP Zoeterwoude

*Redaktie/Verzoekjes:
071-720 09 22

*App rechtstreeks met de DJ in de studio op 06 of stuur een appje.

Fanclub

*Contactpersoon van de Fanclub:
Juraini Ferary – fanclub@jurainiradiofm.nl

Postbus 15

2630 AA Nootdorp

Tel: 06-81 25 47 05

Stuur ons gezellig een kaartje naar de radiostudio
Juraini Radio Groep

De Doelen 11

2631 KJ Nootdorp

*Contactpersoon van Juraini:
Jaap van Sandijk – jaap@w5media.nl

Zonnegaarde 38

2381 LP Zoeterwoude

071-720 09 22

Stuur een kaartje naar onze fanclub

Juraini Ferary – fanclub@jurainiradiofm.nl

Postbus 15

2630 AA Nootdorp

Tel: 06-81 25 47 05

Mailen kan ook naar:

Algemeen: info@jurainiradiofm.nl

Algemeen: post@omroepjuraini.nl

Rene Baggerman: rene@jurainiradiofm.nl

Jolanda Dekker: jolanda@jurainiradio.nl

Pierre Papa: pierre@jurainiradiofm.nl

Mariska Snel: mariska@jurainiradiofm.nl

Jaap van Sandijk: jaap@jurainiradiofm.nl

Dirk Jan Buter: dirk.jan@jurainiradiofm.nl

Persberichten: redaktie@jurainiradiofm.nl – communicatie@jurainiradiofm.nl

Evenement: events@jurainiradiofm.nl

Fanclub: fanclub@jurainiradiofm.nl

Juraini Radio Café: cafe@jurainiradiofm.nl

Juraini Radio | Business: business@jurainiradiofm.nl

Koffietijd: koffietijd@jurainiradiofm.nl

Muziek in de Horeca: horeca@jurainiradiofm.nl

Volg ons op social media
Wil je de leukste nieuwtjes niet missen?

Klik dan hier om ons op Facebook te volgen en klik hier om ons op Instagram te volgen.

OMROEP JURAINI | TV RADIOBOX is 24 uur per dag en 7 dagen per week te zien via YouTube, onder de naam ”Juraini | TV RadioBox”.

JURAINI RADIO |OMROEP JURAINI is af en toe van maandag tot met donderdag van 22.00 tot 00.00 uur te zien op: www.twitch.tv/jurainiradio2021

Verder maakt Juraini Radio |Omroep Juraini het mogelijk om met een bluetooth-verbinding via je telefoon muziek af te spelen in je auto.

Omroep Juraini is onderdeel van Juraini Radio Groep.